Rozszerzyliśmy swoją ofertę o inspekcje i czyszczenie ciśnieniowe rur kanalizacyjnych.
Regulamin karty rabatowej
Ofera do pobrania

CES - Komunikat z MPO w Polanicy

Mistrzostwa Polski Oldboyów w Polanicy

Po raz XIII w Polanicy Zdroju w dniach 16-18 września rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Oldboys w Koszykówce mężczyzn ( formuła +35 lat) i "juniorek najstarszych".

Do walki o medale przystąpiło 15 drużyn męskich i 4 kobiece , a wśród nich 2 drużyny z Koszalina : CES i BETOMEX

Z bardzo dużym sukcesem turniej zakończyła drużyna "CES" Koszalin, która powróciła do koszalina z brązowymi medalami Mistrzostw Polski (trzeci raz z rzędy !)

Tomasz DĄBROWSKI

Mistrzem Polski został WROCŁAW po wygranej z Rudą śląską 54:45 . Mistrzyniami Polski juniorek najstarszych zostały zawodniczki WARSZAWY , wice - ŁODZIANKI, a III miejsce przypad│o WROCŁAWIANKOM szeregach których wystąpiła kolejna koszalinianka Małgorzata KUJAWA .

Podziękowanie: Prezydent miasta Koszalin